Witajcie w kolenym odcinku poświęconym serii Tworzymy grę indie horror z widzami G4mer.pl!

Dzisiaj chciałbym odpowiedzieć na wasze komentarze pod filmikami. Jest mi bardzo miło i chciałbym wam podziękować tym odcinkiem za poświęcony czas.

———————————————————————————————–
Wasze najlepsze komentarze pozwolę sobie przytoczyć:

Mateusz Sokólski

Można uznać, że atmosfera i opuszczone miasteczko to tło fabularne, a nasz bohater nie zdążył na rozpoczęcie imprezy. Teraz musi szybko przebrać się w kostium i dołączyć do rozgrywki, ale o co w niej chodzi i gdzie znaleźć pozostałych LARP’owców..

galson

Może jakaś zaraza powodująca bladość skóry albo coś równie dziwnego. Ja się nie znam, tak tylko rzucam. A inicjatywa świetna! :D

Drejx

Mi przyszło do głowy coś z motywem wiary, w sensie, że Ci LARPowcy tak bardzo wierzyli w to co robią, że spowodowało to przywołanie hmmm Starego Boga? Demona? Wszystko co złe tu pasuje, który sprawił, że wszystkie ich przeciwności/wymyślone potwory itp. stały się prawdą. I spowodowało to ich śmierć. Nasz bohater pojawia się tam już po wszystkim, ale nadal można odnaleźć miejsca, z których można dostać się do tego wyimaginowanego świata i np. przez takie portale pojawiają się jakieś zagrożenia. To tak na szybko, trzeba by bardziej nad tym pomysleć, zeby miało ręce i nogi.

Przemek Dembowski

Może zamiast opustoszała, to odkrywa, że mieszkańcy wioski skryci są w swoich domach. Każdy jest obojętny na to co dzieje się dookoła, a na głównego bohatera patrzą nieprzychylnym okiem. Jak na typowego obcego.

Inny motyw, to jeśli miasteczko ma być porzucone to najlepiej w wyniku działań wampirów (klasyka), tudzież innych biesów.

To tak na szybko co przychodzi mi do głowy :)

———————————————————————————————–
Za wszystkie dziękuję (nie tylko za te powyżej) i czekam na kolejne. Już za tydzień postaram się napisać posta z historią, która będzie uwzględniać wasze poprawki i pomysły.

Najnowsze wpisy będą pojawiać się również na stronie gry, która powstała przed chwilą. :)

https://www.facebook.com/BackToMedieval/

Pozdrawiam Czester16

BRAK KOMENTARZY