O NAS

tlo

KTO?

Jesteśmy grupą miłośników gier, która zrodziła się wiele lat temu w stolicy czarnego złota – w Katowicach. Wspólnymi siłami udało nam się założyć klub “Anavilion” w  Miejskim Domu Kultury, aby móc realizować nasze marzenia i hobby . Początkowo było nas bardzo niewiele, jednak z każdym dniem nas przybywało, nasz zespół liczył 30 osób. Niestety z biegiem czasu każdy “poszedł w swoją stronę”. Na szczęście hobby w nas nie umarło, na studiach poznaliśmy  kolejnych maniaków, którzy podzielali z nami nasz pasje, zainteresowania i mogliśmy wspólnie je rozwijać i pogłębiać. Zbieraliśmy się w grupę i razem wieczorami, czy nawet w przerwach między zajęciami graliśmy w RPG, planszówki, karcianki, bitewniaki a zawsze przy tym towarzyszyły nam gry komputerowe. Pamiętamy czasy  Baldurs Gate czy Icewind Dale, co nie oznacza jednak, że nie śledzimy aktualnych poczynań Blizzarda, Riot`a czy innych świezych produkcji w sektorze gier fantasy / rpg

CO?

Tworząc portal zaczynaliśmy w 3 osoby dziś nasz zespół liczy 10 osób, a z każdym dniem jest nas coraz więcej. Również Ty możesz do Nas dołączyć! Wystarczy że masz upodobanie w tym co robisz i chcesz z nami wspólnie je rozwijać. Jeśli interesują Cię rozgrywki e-sportowe, fantasy, planszówki, karcianki, bitewniaki, cosplay  to znalazłeś miejsce dla siebie. Dołącz do nas – do ludzi, którzy podzielają Twoje zamiłowanie. Razem możemy stworzyć portal dla pasjonatów takich jak my, dzięki czemu będziemy mieli możliwość rozwijać i pogłębiać nasze zainteresowania, jak również dzielić się własnymi doświadczeniami.

PO CO?

Wspólnie spędzimy mile czas i rozwiniemy nasze zdolności oraz przekażemy ci nasze doświadczenie jakie posiadamy w wielu dziedzinach gier. Pokażemy Ci jak grać i jak rozwijać własne umiejętności,a może Ty nam coś pokażesz i nauczysz?  Będziemy na bieżąco z najnowszymi newsy ze świata gier komputerowych, jak również stolikowych. Przybliżymy Wam jak grać w planszówki, czy też jak rozegrać lub poprowadzić swoją sesje w RPG.

To dopiero początek, ponieważ dajemy możliwość aby streamerzy, nawet początkujący  pokazali swoje umiejętności. Każdy chętny gracz będzie miał możliwość uczestniczyć w  turnieju gdzie będzie mógł się wykazać. Jeśli czujesz pasje w pisaniu artykułów to chętnie zaprosimy Cię do naszego zespołu. Dajemy możliwości każdemu kto podziela nasze zainteresowania i chce podnieś swoje umiejętności.

Zainteresowany?

g4mer.pl organizuje konkursy w każdej dziedzinie gier. Nie wahaj się i dołącz do nas. Razem stworzymy lepszy wymiar gier komputerowych oraz stolikowych!