Tworzymy grę indie horror z G4mer.pl #5

Tworzymy grę indie horror

0

Dziś chcemy Wam zaprezentować piąty odcinek serii, w której – jak przeczytaliście w tytule – tworzymy własną, indie produkcję!

Witajcie! Dzisiaj ostatni już odcinek z pierwszego etapu level designu, kolejne odcinki będą dotyczyć programowania i porad dotyczących tworzenia gier. Dla większości jest to ciekawsza część, postaram się to rozbić na ciekawe lecz krótsze odcinki tematyczne.

Ostatnio dołączyło do projektu dwóch nowych grafików i – co mnie osobiście niezmiernie cieszy – być może nie jest to ostatnie rozszerzenie składu. Idzie to w dobrą stronę głównie ze względu na Was i waszą aktywność. Dzięki!

Na czym polega inicjatywa?
Tworzymy indie horror – jeżeli jesteście tu pierwszy raz i zastanawiacie się, co tu się dzieje, to wygląda to pokrótce tak:  my kolejnymi etapami tworzymy grę, lecz to WY macie wpływ na jej fabułę!

Ciekawy eksperyment? Dla mnie jako twórcy – jak najbardziej. Jeśli jesteście zainteresowani to serdecznie zapraszam do dalszej części.

Tym razem nie zamieszczamy tutaj nawet szczątkowej informacji o fabule, ponieważ jesteśmy w trakcie analizy i przetwarzania waszych propozycji, które jeszcze oczywiście możecie wciąż zgłaszać. Najnowsze z pomysłów na fabułę zobaczycie w ostatnim Q&A – odcinek 4.

Jeżeli coś was nurtuje, chcielibyście o czymś usłyszeć piszcie w komentarzach – weźmiemy specjalny priorytet i postaramy się dobrze opisać problem. Za wszystkie łapki w górę serdecznie dziękujęmy.

A teraz zapraszam oglądania :)

Pozdrawiam, Czester

BRAK KOMENTARZY