Star Wars Battlefront

1
źródło: google.pl

Studio DICE oferuje nam trzecią odsłonę strzelanki (FPP, TPP) w uniwersum niesamowitych “Gwiezdnych Wojen”. Podczas której możemy stanąć po stronie Rebelii jak i Imperium, wcielić się w takich bohaterów jak Lord Vader, Luke Skywalker, Boba Fett i wiele innych. Rozgrywka głównie naciska na tryb wieloosobowy (on-line), gdzie do wyboru będziemy mieli takie potyczki jak:

źródło: google.pl

“Atak AT-AT” (Walker Assault) 40 osobowa bitwa na planecie Hoth, gdzie Rebelia próbuje odeprzeć szturm niszczycielskiego Imperium

“Eskadry” (Fighter Squadron) – w których będziemy mogli sterować takimi statkami jak X-wingi, TIE-Fighter czy legendarną “kupą złomu” Falconem Millenium,

“Ładunek” gdzie tradycyjny Capture the Flag został ciekawie zmodyfikowany,

“Łowy na bohatera” – gdzie wcielając się jednego z bohaterów lub złoczyńców próbujemy przetrwać atak 7 innych graczy, ten który nas pokona zajmuje nasze miejsce.

Producenci oferują nam jeszcze wiele innych trybów rozrywki w których na pewno nikt nie będzie się nudził a każdy fan Star Wars poczuje niesamowity klimat swojego ulubionego uniwersum.

Dlatego nie zwlekaj i przyłącz się do jednej ze stron w odległej galaktyce.

I niech moc będzie z Tobą!

UDOSTĘPNIJ
Następny artykułLeague of Legends – z czym to się je?
Jego pasją zawsze były wszelakiego rodzaju gry. Lubi zarówno usiąść przed komputerem jak i wspólnie ze znajomymi przy stoliku aby rozegrać dobra partię w bitewniaka lub planszówkę. Ta pasja towarzyszyła mu od młodzieńczych lat która wraz z wiekiem wzrastała. Zaraża swoim zainteresowaniem wszystkich wokoło, jest przy tym wesołym i pogodnym człowiekiem zarażający swoim optymizmem i pozytywnym nastawieniem do życia. Na co dzień kochający mąż i ojciec.
  • Mike

    Czy wiadomo jest kiedy będize premiera SW:Battlefront ?