Premiera The Division już 8 marca 2016!

1

Już na początku marca możemy spodziewać się premiery Tom Clancy The Division – świetnie zapowiadającej się gry TPP. Dużo akcji, otwarty świat, elementy RPG i rozgrywka ukierunkowana na rozgrywkę wieloosobową sprawiają, że produkcja studia Massive Entertainment może się okazać jednym z najciekawszych tytułów nadchodzącego roku.

admin-ajax
the division 1

Fabuła The Division to wielkim skrócie, mokry sen preppersa. Gracze będą musieli odnaleźć się w pogrążonym w chaosie, ogarniętym pandemią Nowym Jorku, jako agenci tytułowej Dywizji – uśpione komórki, przygotowane w ramach fikcyjnej Dyrektywy 51, jako ostatnia linia obrony i ostatnia nadzieja na zaprowadzenie porządku w razie wystąpienia katastrofy, która spowoduje globalne załamanie wszelkich systemów bezpieczeństwa. Twórcy rewelacyjnie oddali klimat nadciągającej gry już w pierwszych trailerach, które pojawiły się niemal dwa lata temu:

.

Nazwisko Toma Clancy’ego przed tytułem samo w sobie powinno być dla większości z Was atutem, zachęcającym po sięgnięcie po ten tytuł, w końcu firmuje się nim inne bestsellerowe marki gier, takich jak Rainbow Six, Ghost Recon czy Splinter Cell.

The Division a

Otwarty świat, elementy RPG, współpraca online, rewelacyjna grafika oparta na specjalnie w tym celu stworzonym silniku SnowDrop, taktyczna, brutalna walka i niesamowity klimat miasta ogarniętego pandemią. Czego więcej wymagać! Ja nie potrafię się doczekać. A wy? Na jak wiele jesteście gotowi, by ocalić świat przed nadciągającym chaosem?

  • Adam

    Czy wiecie jak dostać klucz do BETY?