Premiera SW Battlefront już za 3 dni

0
źródło: google.pl

Co nowego czeka nas w odległej galaktyce?

EA proponuje nam kolejne tryby rozgrywki:

Supremacja – Po stronie imperium jak i po stronie rebeliantów będziemy walczyć o kontrolę nad pięcioma punktami na największych mapach Battlefront w liczbie aż 40 graczy.

źródło" google.pl

Ładunek – To nic innego jak dobrze znany nam tryb “capture the flag” Sprawdzisz się tu jako sprytny złodziej, który podwędzi ładunek i zaniesie go do swojej bazy lub jako twardy obrońca który nie pozwoli nic zwinąć spod swojego nosa.

źródło: google.pl

Pogoń za droidami – W sześcioosobowych drużynach postaramy się przejąć kontrolę i utrzymać ją nad trzema droidami. Czyli kto pierwszy i silniejszy ten lepszy.

źródło: google.pl

Potyczka – Jeśli szukasz klasycznego deathmatchu to właśnie “potyczka” jest dla Ciebie. W 10 osobowych drużynach możesz starać się o dominację na losowych planetach.

źródło: google.pl

Bohaterowie i złoczyńcy – W tym trybie wcielimy się w jednego  z bohaterów, gdzie walcząc w ramię w ramię z innymi bohaterami będziemy zdobywać punkty zwycięstwa.

źródło: google.pl

Strefa zrzutu – Tryb dla 8 vs 8 , w którym musimy obserwować niebo, ponieważ spadają kapsuły ratunkowe nad którymi musimy przejąć kontrole.

źródło: google.pl

Czekamy z niecierpliwością na premierę gry, oby producent nikogo z nas nie zawiódł i każdy fan STAR WARS odnalazł coś dla siebie.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułCzym jest RPG?
Następny artykułHearthstone – wprowadzenie
Jego pasją zawsze były wszelakiego rodzaju gry. Lubi zarówno usiąść przed komputerem jak i wspólnie ze znajomymi przy stoliku aby rozegrać dobra partię w bitewniaka lub planszówkę. Ta pasja towarzyszyła mu od młodzieńczych lat która wraz z wiekiem wzrastała. Zaraża swoim zainteresowaniem wszystkich wokoło, jest przy tym wesołym i pogodnym człowiekiem zarażający swoim optymizmem i pozytywnym nastawieniem do życia. Na co dzień kochający mąż i ojciec.