Czyżby nowy bohater?

0
źródło: google.pl

Zaczęło się od Zeda

Możliwe, że niektórzy z Was mieli już okazję zauważyć, że coś dziwnego stało się ze stroną Zeda na witrynie League of Legends. Dla tych, którzy nie widzieli, zamieszczam link. Po wejściu w odnośnik możemy zobaczyć krótką animację z muzyką, a kiedy już znikną, animowaną ikonkę postaci. To niezmiernie ciekawe, że Riot Games ukryło coś takiego nie dając znaku graczom, ale firma ta niejednokrotnie już udowodniła, że pozwalają, abyśmy sami odkryli takie „smaczki”. Motyw muzyczny, który odtwarzany jest przez chwilę po włączeniu strony, można pobrać. Kiedy skonwertujemy go do pliku tekstowego naszym oczom ukaże się kilka „wskazówek” zawierającym słowa kluczowe „deadeye” i „Jhin” .

źródło: reddit.com/r/leagueoflegends

Seria nowych skórek?

Jak można zauważyć na wyżej załączonym obrazku słowo „deadeye” przypisane jest do kilku postaci – Sony, Garena, Vi i Zeda. Dodatkowo końcówka „.jpg” wydaje się wskazywać na to, że będzie to graficzne przedstawienie skórek, kiedy Riot Games postanowi nam je ukazać. Jednak z angielskiego „deadeye” oznacza dobrego strzelca, który nie nigdy nie chybia. Wymienione postaci ze strzelaniem mają raczej mało wspólnego, więc tutaj przechodzimy do kolejnej opcji.

Nowy bohater?

źródło: reddit.com/r/leagueoflegends

Jak widać wyżej, oprócz „deadeye” w pliku występuje również słowo „Jhin” wraz z opisem sugerującym prawdopodobnie ścieżkę dźwiękową  do nowego ekranu ładowania lub tła strony League of Legends. Czy możliwe jest, że kolejną postacią, którą zaprezentuje nam Riot Games będzie „Jhin, the Deadeye” ? Na obecnym etapie domysłów wszystko należy traktować z przymrużeniem oka, ale i z pewną dozą prawdopodobieństwa. Nowy bohater może mieć powiązania z wcześniej wymienionymi czempionami, podobne do tych jak mają na przykład Kha’zix i Rengar.

A może z zupełnie innej strony?

Riot Games zapowiedziało ostatnio otwarcie serwera japońskiego. Animowane kwiaty na stronie Zeda (wszak Japonia to kraj „kwitnącej wiśni”) i to, że pochodzi z Ionii (krainy w Lidze Legend, która do złudzenia przypomina Japonię), może stanowić po prostu zapowiedź tego wydarzenia. Pojawiają się głosy, że ma to zwiastować nadchodzący rework Shena, który jest kolejny na liście załogi Riot Games. Pozostaje mieć nadzieję, że dowiemy się w najbliższym czasie, ponieważ to co „ukrywają” przed nami twórcy gry, poprzedza bardzo ciekawe eventy, bohaterów i skórki. Ja nie mogę się już doczekać!