Za dużo w tej chwili nie wiemy, jedno jest jednak pewne, Riot zarejestrował nową nazwę „League of Legends: Supremacy”.

źródło: 2p.com

328164202

W internecie od kilku lat pojawiały się pogłoski o powstaniu karcianki od RIOT. Już w 2013 roku haker o nicku Jason włamał się na konto współzałożyciela RIOT Marca Merrilla, z którego udało mu się uzyskać domniemane szablony do gry karcianej z uniwersum LoLa.

328164171

Sprawa nabrała tempa kilka dni temu, kiedy to w internecie ukazała się informacja o tym, że pod koniec 2015 roku RIOT zarejestrowało markę League of Legends: Supremacy. Na grę karcianą miałyby także wskazywać pytania zadawane przez Tencent Holdings (chiński gigant, który stał się nowym właścicielem RIOT) w ankiecie. Gdy ankietowany wskazał, że miał do czynienia z Hearthstone: Heroes of Warcraft, pojawiały się dodatkowe pytania o doświadczenie z League of Legends, system operacyjny telefonu oraz o chęć przetestowania zupełnie nowej gry, która miałaby być zaprezentowana na specjalnym wydarzeniu w przyszłym tygodniu.

źródło: 2p.com

20160106053535a0eapusksqv311o0

Wszystkie te informacje wskazują na pojawienie się karcianki z uniwersum League of Legends. Należy jednak pamiętać, że jak na razie wszystko to jest przypuszczeniami, a my obracamy się w świecie plotek. Aby otrzymać szczegóły na temat nowej gry od RIOT musimy poczekać na event od Tecent, na którym być może pojawią się informacje związane z Supremacy.

Źródło: 2p.com

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKorean tactics [#1]
Następny artykułBastion – gra, której nie można pominąć.
Aktualnie student 4 roku, zapalony gamer . W swoich artykułach chcę się z Wami podzielić moją własną wiedzą zdobytą w grach. Mam nadzieję, że wraz ze mną będziecie odkrywać ciekawe światy i poznawać interesujące postaci. W razie potrzeby służę pomocą. Piona!