EU LCS: Tydzień 5.

0
źródło: google.pl

Półmetek splitu już za nami. W czwartek drużyny rozegrały ostatnie mecze pierwszej części LCS, nadszedł czas na rewanże. Ekipy dalej cierpią z powodu niemożliwości otrzymania wiz przez zawodników. W obecnym tygodniu ponownie ujrzeliśmy następujących zmienników:
– w H2k Gaming za Ryu „Ryu” Sang-wook -> Marcin „SELFIE” Wolski,
– w Unicorns of Love za Danil „Diamondprox” Reshetnikov -> Rudy „Rudy” Beltran,
– w Team ROCCAT za Edward „Edward” Abgaryan -> Vytautas „extinkt” Mélinauskas.

Dzień 1.

UOL 0-1 H2k
FNC 1-0 EL
OG 1-0 SPY
G2 0-1 VIT
ROC 0-1 GIA

Dzień 2.

OG 0-1 VIT
UOL 1-0 FNC
H2k 0-1 G2
EL 1-0 ROC
SPY 1-0 GIA

źródło: lolesports.com

W tym tygodniu obserwowaliśmy znaczny wzrost formy Team Vitality, w obu meczach nie pozostawili żadnych szans swoim przeciwnikom dominując spotkania. Czołówka tabeli jest niesamowicie zbliżona. Na pierwszym miejscu ciągle ex aequo G2 Esports oraz H2k Gaming z wynikiem 8-2, po piętach depczą im Unicorns of Love i Team Vitality z rezultatem 7-3. Druga połówka wiosennej edycji LCS zapowiada się zatem bardzo emocjonująco, walka o podium będzie trwała do samego końca.
Fnatic i Origen starają się utrzymać dystans do czołowych składów, ale te coraz bardziej odskakują. W dole tabeli toczy się walka między Giants i Team ROCCAT o zajęcie dziewiątego miejsca, które zapewnia udział w relegacjach, zamiast automatycznego spadku do Challenger Series. Już za tydzień kolejne spotkania, których nie można przegapić!

BRAK KOMENTARZY