Czarodziejka Li-Ming i Nekromanta Xul

Informacje na temat nowych postaci w Heroes of the Storm zaczęły się pojawiać już kilka dni temu. Na fanpage Heroes of the Storm na facebooku pojawiły się dwa filmy, wskazujące na wprowadzenie nowych bohaterów do świata Nexus.

W pierwszym otrzymaliśmy jedynie głos, jakim posługiwać się będą nowi bohaterowie. Już taki skrawek informacji pozwolił na podejrzenia, które padały głównie na zapowiedzianą podczas Blizzconu 2015 Tracer, co do męskiego głosu nie było aż takiej zgodności.

Drugi krótki filmik pozwolił nam na zobaczenie obrysu postaci. Pojawiły się podejrzenia – jak się okazało, słuszne – że jedną z postaci będzie Czarodziejka z Diablo III. Co do drugiego bohatera, nadal pojawiało się wiele różnych propozycji.

źródło: google.pl

Wszystkie wątpliwości zostały rozwiane dzisiaj, gdzie na różnych portalach zaczęły się pojawiać informacje na temat ujawnienia podczas wywiadów Blizzarda, następnych dwóch bohaterów. Li-Ming Czarodziejki oraz Xula Nekromanty. Obydwie te postacie pochodzą z uniwersum Diablo.

źródło: google.pl

Na stronie blizzardwatch.com pojawiły się również informacje na temat umiejętności jakie miałyby posiadać nowi bohaterowie. Jak na razie nie posiadamy więcej informacji, i musimy poczekać na oficjalne prezentacje od Blizzarda.

źródło: google.pl