W grze możemy odblokować kilka darmowych wierzchowców. Do odblokowania niektórych z nich potrzebne będzie posiadanie innych gier z uniwersum Blizzarda.

Mechanopająk

Jest to najłatwiejszy wierzchowiec do odblokowania w grze. Aby zdobyć Mechanopająka należy polubić Heroes of the Storm na Facebooku oraz stworzyć drużynę w kreatorze.

Z naszych znajomych na Facebooku wybieramy czterech, których chcielibyśmy zobaczyć w naszej drużynie w Heroes of the Storm. Przypisujemy im cechy, które według nas najlepiej ich opisują. Możemy wybierać spośród 3 cech.

pająk2

Po przypisaniu poszczególnych cech znajomym, dowiadujemy się jakie postacie z Heroes of the Storm najbardziej pasują do naszego zespołu.

pająk3 (1)

Po wykonaniu tych czynności, możemy odebrać naszą nagrodę, którą jest kod na darmowego mounta, Mechanopająka. Kod należy wpisać po zalogowaniu na Battle.net.

pająk4

Jest jeszcze jeden mount…sęp. Jeżeli zamierzacie rozpocząć grę w Heroes of the Storm, i nie macie nic przeciwko, żeby pomóc waszemu sępowi,eee,znaczy: redaktorowi zdobyć tego mounta, możecie kliknąć w ten link → https://battle.net/recruit/KFDQC7SRKX

Dzięki, Drejx