Na szpicy – nowa karczemna bójka w Hearthstone!

0

Cotygodniowa karczemna bójka w Hearthstone ruszyła! Tym razem jest to rzecz zupełnie nowa, nazwana klimatycznie „Na szpicy”!

O co chodzi? Otóż w tej bójce głównym celem jest…nasz bohater! Owszem, zawsze celujemy „w fejsa”, by wygrać partię, w tym jednak wypadku sprawa nie jest taka łatwa, bowiem nasz heros zaopatrzony jest w prowokację, tak więc cały czas jest wystawiony na ciosy wroga!

Oczywiście nie sposób stawać w pierwszym szeregu bez dodatkowej ochrony, na wstępie więc zaopatrzeni jesteśmy w 10 punktów pancerza. Prowokację bohatera wykorzystać zaś możemy na swoją korzyść, osobiście broniąc stronników przed atakami wroga. Skłania to do podejmowania niecodziennych i oryginalnych konstrukcji talii oraz zagrań.

Tylko pilnujcie swoich punktów życia, nie tak łatwo przyjmować wszystko „na klatę” ;)

na szpicy
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułLeo w końcu może zdobyć Oscara…z Twoją pomocą!
Następny artykułBasic Hunter – talie dla początkujących
Dziennikarz i YouTuber, znany ze swojego niepohamowanego humoru. Z przymrużeniem oka traktuje rzeczywistość, czego wyraz daje w swoich tekstach oraz filmach. Interesuje się rzecz jasna grami (z nastawieniem na RPGi,strategie i zręcznościówki), ale także fantastyką, komiksami oraz muzyką amerykańską (feel the blues, man!). Polski spec od historii Warcrafta, prowadzi humorystyczną serię na YouTube „Kto jest kim w Hearthstone" poświęconą postaciom z tego uniwersum.

BRAK KOMENTARZY