Hearthstone – dobry początek

0
źródło: http://hydra-media.cursecdn.com/hearthstone.gamepedia.com/thumb/a/ad/Naxx_-_trailer_Innkeeper.jpg/650px-Naxx_-_trailer_Innkeeper.jpg?version=ae61807b6764af214862dda0c68493e5

No dobra, a więc macie już grę, bez problemów przeszliście samouczek, ale co dalej?!
Nie poczujcie się teraz w żadnym wypadku zobligowani, cieszcie się grą na swój sposób gdyż za wszystkie Wasze wysiłki spotka Was godziwa nagroda, jednak jako ktoś kto był z Hearthstone od samego początku służę dobrą radą ;)

Najpierw dobra wiadomość: nie możecie sobie niczego zepsuć!
Mam przez to na myśli, że nieważne jaki tryb gry wybierzecie i w jakiej kolejności będziecie wypełniać założenia gry, nie zablokujecie sobie żadnej zawartości (jedynym wyjątkiem jest sytuacja kiedy posiadacie już 3 codzienne zadania, nie otrzymacie kolejnych póki nie wypełnicie choć jednego z nich). Brzmi nieźle, co?

Po dobrej wiadomości zwykle nadchodzi pora na tą drugą…jeszcze lepszą!
Dzięki temu artykułowi dowiecie się jak szybko wystartować, czyli nie przegapić żadnej ukrytej nagrody i czym prędzej zabrać się do zdobywania kolejnych paczek ;)

Zarabianie złota:

źródło:
http://www.hearthstonetopdecks.com/wp-content/uploads/2014/06/featured-gold-bags.jpg

Potraktuj poniższe kroki jako początkowe cele do realizacji, dzięki którym odblokujesz całą startową kolekcję kart i szybko zbierzesz sporą sumkę złota:

1) Odblokuj wszystkich bohaterów wygrywając z nimi w trybie Treningu
nagroda = 100$

2) W trybie Treningu, pokonaj każdego bohatera SI na poziomie ekspert
nagroda = 100$

3) Zdobądź dziesiąty poziom każdym bohaterem (w trakcie wykonywania tego osiągnięcia, poznacie ogólny styl gry wszystkich bohaterów, co pozwoli Wam na wybranie osobistych faworytów oraz skupienie się na nich w przyszłości)
nagroda = 100$

4) Wygraj jedną grę przeciwko innemu losowemu graczowi
nagroda = zwykła paczka

5) Postaraj się jak najszybciej zdobyć poziom 20 którymkolwiek z bohaterów
nagroda = możliwość udziału w cotygodniowej Karczemnej Bójce, która jest świetnym sposobem na zdobycie paczek przez nowych graczy!

Ponadto co 3 wygrane gry w trybie Pojedynku lub Karczemnej Bójki otrzymacie 10$ (maksymalnie 100$ dziennie)!

źródło: google.pl

Dzienne zadania to jedno z głównych źródeł pozyskiwania złota na paczki oraz areny.
Jak sama nazwa wskazuje, codziennie otrzymacie jedno losowe wyzwanie do ukończenia, jednak w zależności od trudności wykonania nagrody różnią się między sobą.
Za zadanie możecie otrzymać 40, 50, 60 lub nawet 100 sztuk złota!
Istnieje też stosunkowo proste do wykonania wyzwanie
(ukłon Blizzarda w stronę nowych graczy) polegające na obserwowaniu pojedynku przyjaciela, za które otrzymacie paczkę kart (równowartość 100 sztuk złota)

Wskazówka: Nie wszyscy nowi gracze o tym wiedzą, ale raz dziennie można wymienić zadanie na inne. Kliknięcie na ikonkę „X” w rogu nie powoduje jego usunięcia, ale wylosowanie nowego. Starajcie się zawsze wymieniać misje za 40$ (najbardziej powszechne) i wykorzystajcie szansę na otrzymanie bardziej wartościowej!

Pamiętajcie, że jeśli posiadacie obecnie 3 niewykonane zadania, nie otrzymacie żadnych kolejnych, pilnujcie więc aby Wasz dziennik misji nigdy się nie przepełnił, bo jest to naprawdę prosty sposób na zarobek góry złota! ;)

Marek „Xyrron” Pakieser

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułOdwieczne Bo7
Następny artykułStalkerzy, nadciąga emisja! Misery 2.2 już wkrótce!
Zwolennik wszelkiego rodzaju gier karcianych oraz old schoolowych RPG ;) Wielokrotna legenda w Hearthstone i zapalony deckbuilder. Znany ze swych niekonwencjonalnych rozwiązań. Obecnie student Politechniki Gdańskiej.