Dziś wystartował tryb rywalizacji czyli jak wszystkim dobrze znany system rankedowy dziś chciałbym wam przedstawić informacje na ich temat a potem o ich formule, możecie się również pochwalić swoimi rangami jakie osiągnęliście! 

PODSTAWOWE INFORMACJE
Tryb rywalizacji powstał z myślą o graczach, którzy naprawdę chcą wystawić swoje umiejętności na próbę. Tryb ten jest pod wieloma względami dużo poważniejszym wyzwaniem niż Szybka gra czy Rozróba Tygodnia. Dlatego też, żeby wszyscy mieli wystarczające pojęcie o mechanice gry, mapach i bohaterach, dostęp do Rywalizacji będzie możliwy dopiero od 25 poziomu.
Q0GLBSZQLJZP1467079572488Po osiągnięciu 25 poziomu gracze uzyskają dostęp do tego trybu za pomocą przycisku „Graj” w menu głównym. Wystarczy wybrać Rywalizację i można dołączyć do meczu, solo lub w ekipach. Algorytm dobierania graczy w Overwatch automatycznie znajdzie grę, która najlepiej odpowiada poziomowi waszych umiejętności.

RANGA UMIEJĘTNOŚCI

Przed rozpoczęciem kariery w trybie Rywalizacji każdy nowy gracz będzie musiał ukończyć 10 meczów klasyfikacyjnych, które umożliwią określenie jego początkowej rangi umiejętności. Będzie ona miała wartość od 1 do 100, przy czym im wyższa ranga, tym wyższy poziom umiejętności.

Rangi umiejętności będą widoczne na początku każdego meczu. Ranga umiejętności będzie rosła lub spadała po każdym zwycięstwie lub porażce, w zależności od wielu czynników takich jak wasze wyniki oraz umiejętności innych uczestników meczu.
QM2FOEM129BH1467079573030

SEZONY
Tryb rywalizacji będzie się składał z czterech sezonów, z których każdy będzie trwał dwa i pół miesiąca. W czasie sezonów gracze będą mogli pracować na swoją rangę umiejętności i walczyć o awans w rankingach, a po zakończeniu sezonu nastąpi wyzerowanie statystyk i nastanie dwutygodniowy okres przedsezonowy. Po jego zakończeniu rozpocznie się nowy sezon i wszyscy ponownie zaczną rozgrywać mecze klasyfikacyjne.

Nazwy sezonów oraz ich kalendarz będą odpowiadały rzeczywistym porom roku na półkuli północnej naszego globu. Sezon letni 2016 już trwa!

ZJS83Z5TR8DL1467079572671

BRAK KOMENTARZY