Spring Playoffs #2

0
źródło: google.com

Dzisiejszego dnia zakończyła się walka o trzecie miejsca oraz zdobycie 50 Championship Points, które pomogą w dostaniu się na LOL World Championship 2016, w Ameryce i Europie. Oba spotkania dostarczyły wielu wrażeń, chociaż każde w inny sposób. Zapraszam na krótką relację!

Fnatic vs H2k Gaming (3-2)

Spotkanie to trwało pełne pięć gier. Od samego początku dominowało Fnatic. Widać było, że rozumieją mocne i słabe strony kompozycji drużyny swojej oraz przeciwnika. Po kilku błędach ze strony H2k Gaming wynik został ustalony na 1-0 dla FNC. Kolejna gra była bardzo interesująca, oba zespoły wybrały dokładnie tych herosów. H2k miało nadzieję na lepsze skorzystanie z możliwości bohaterów, których zdecydowali się ponownie sforsować przeciwko FNC, ale rezultat był taki sam i na tablicy wyników ukazało się magiczne 2-0 dla drużyny Fnatic. Przed trzecią grą H2k przemyślało dokładnie swoją taktykę. Zawodnicy zdecydowali się zbanować niekomfortowych dla nich czempionów. Spełniło to swoje zadanie. H2k zaczęli grać uważniej i popełniać mniej błędów przez co zwyciężyli, i ustalili wynik na 2-1. Kolejna gra to poezja ze strony H2k. We wczesnej fazie gry osiągnęli przewagę siedmiu tysięcy sztuk złota i rozgromili skład FNC doprowadzając do remisu 2-2. W ostatniej, piątej grze od samego początku wszystko zdawało się iść ponownie po myśli H2k Gaming, ale jeden zły teamfight w trzydziestej minucie spowodował, że Fnatic uderzyło z całą siłą i skończyło grę jednym szybkim pushem. Spotkanie było emocjonujące, pełne zwrotów akcji i ciekawych zagrań. Zdecydowanie warte obejrzenia.

EU Spring Playoffs

źródło: lol.gamepedia.com

Immortals vs Team Liquid (3-0)

O tym spotkaniu nie ma za bardzo sensu dyskutować. Jeżeli jesteście fanami szybkich gier, w których jedna z drużyn wznosi się na szczyt perfekcji i dosłownie miażdży przeciwnika, to to spotkanie z pewnością będzie dla Was ucztą dla oczu. IMT nie pozostawiło swoim rywalom żadnej szansy. Nie oznacza to, że ich przeciwnicy nie próbowali. Team Liquid nawiązywało momentami równą walkę, ale nawet pomimo ich sukcesów w zdobywaniu smoków lub wież, widać było, kto naprawdę kontroluje grę. Jeżeli jesteście spragnieni widoku zawodników, których każdy ruch ma znaczenie na mapie, to obserwacja Immortals w tym spotkaniu sprawi Wam wiele radości. Nie pozostaje mi nic innego jak polecić to spotkanie wszystkim fanom!

NA Spring Playoffs

źródło: lol.gamepedia.com

A już jutro czeka nas  finał. W Europie G2 Esports zmierzy się z Origen, a w Ameryce Team Solo Mid podejmie Counter Logic Gaming. Tego nie można przeoczyć! Starcie gigantów nadchodzi.

BRAK KOMENTARZY