HEREDITY triumfatorem I edycji ligi ENSIPLAY!

0


Trwające od piątku zawody ENSIPLAY 5v5 dobiegły końca. W wielkim finale turnieju lepsza okazała się ekipa HEREDITY, która w decydującym spotkaniu pokonała – po niezwykle zaciętej, pierwszej mapie – Death Cry eSports wynikiem 2:0 (de_cache 16:14, de_mirage 16:12).

Pierwszą mapą finałową był de_cache. Drużyna Death Cry eSports już na samym początku zdominowała przebieg spotkania i dzięki przemyślanej grze doprowadziła do wyniku 11:4 na pierwszej połowie, grając po stronie terrorystów. Udany „fake” HEREDITY w rundzie pistoletowej na bombsite B pozwolił na dalszą grę i nadzieję na zmianę wyniku spotkania. Agresywna gra terrorystów i popisowa gra Przemysława „INSADER’a” Bieńkowskiego doprowadziły do remisu 14:14. Dwie ostatnie rundy zagrane bezbłędnie przez CJN i spółkę zakończyły pierwszą mapę wynikiem 16:14.

here1

Po niedługiej przerwie przenieśliśmy się na de_mirage. Wygrana runda nożowa pozwoliła zawodnikom HEREDITY na rozpoczęcie mapy po stronie CT. Na nic zdały się ataki terrorystów i po wygranej rundzie pistoletowej to HEREDITY z rundy na rundę powiększało swoją przewagę, zbliżając się tym samym do wygranej. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4 na korzyść zwycięzców pierwszej mapy. Death Cry eSports po wygraniu pistoletów po przejściu zdołało ostatecznie wpisać na swoje konto 12 rund. Druga mapa zakończyła się wynikiem 16:12, co dało HEREDITY pierwsze miejsce w całej lidze ENSIPLAY!

here2

  1. HEREDITY
  2. Death Cry eSports
  3. Mam Te Moc