Turnieje dla kazdego od Turning Point!

0

Jesteście nowymi graczami, którzy szukają sposobu na zdobycie doświadczenia i przy okazji zdobyć trochę bonusów? Może jednak jesteście starymi, doświadczonymi wyjadaczmi, którzy są znudzeni ciągłym wchodzeniem do legendy? Turning Point przygotowało turnieje dla nowych i starych graczy!

Zacznijmy od początku, Turning Point to drużyna e-sportowa, która posiada swoich graczy, którzy reprezentują ich głównie w Hearthstone: Heroes of Warcraft. Nazywają się oni: Dragostas, DevilFruit, Kamahl, Foreo, Asmodeusz oraz ich lider Shadet.

Przygotowali oni turnieje, które nowym graczom pomogą „wystartować”, a starszym pozwolą rozwijać swoją przygodę z Hearthstonem. Wszystkie szczegóły znajdują się poniżej, a zacznijmy od turniejów dla nowicjuszy.

Turning Point AmateurZapisz się już dziś!

(Turnieje Amateur wrócą po turniejach Battle for Points)

Ten turniej rozgrywany jest w formacie Conquest. Maksymalna liczba uczestników to 64. Resztę zasad znajdziecie w opisie turnieju. W turniejach Amateur za pierwsze 4 miejsca otrzymujemy punkty, które zbieramy, a daną sumę punktów wymieniamy na różne nagrody:

  • 1 miejsce – 5pkt.
  • 2 miejsce – 3pkt
  • 3 i 4 miejsce – 2pkt

Lista nagród:

  • 5pkt – Kod na pakiet
  • 10pkt – Sesja constructed z profesjonalnym graczem
  • 15pkt – Sesja constructed i arena z profesjonalnym graczem

Turning Point: Battle for Points! – Zapisz się już dziś!

Wszystkie informacje na temat tego wydarzenia możecie przeczytaćw opisie turnieju. Maksymalnie może wziąć udział 256 graczy, a mecze są rozgrywane w formacie Conquest oraz Last Hero Standing. Turniej Battle for Points to coś dla graczy starszych, którzy posiadają sprawdzone, kompletne talie i szukają czegoś więcej niż wyzwań na ladderze. Co więcej, nagrody są dużo lepsze, niż paczki, czy sesje coachingu! Pierwsze 4 miejsca otrzymują punkty na Hearhstone Championship Tour, czyli na największe profesjonalne zawody w Hearthstone na świecie! Jest motywacja, by wygrać, prawda? Za dane miejsca otrzymujemy daną ilość punktów:

  • 1 miejsce – 3 HCT pkt.
  • 2 miejsce – 2 HCT pkt.
  • 3 i 4 miejsce – 1 HCT pkt.

To jednak nie jest koniec niespodzianek od Turning Point! Otóż 3 najlepszych zawodników z Polski dostanie szansę miesięcznego okresu próbnego w drużynie Turning Point. (Dokładne założenia dołączenia zostaną ogłoszone pod koniec miesiąca, ale uwierzcie – będzie warto :) ). W pierwszym dniu turnieju zapisało się 366 graczy! Niesamowite, prawda? Do punktacji danego gracza będą się liczyć 4 najlepsze występy, czyli nie trzeba brać udziału we wszystkich turniejach Battle for Points!

Na co jeszcze czekacie? 

ZAPISZCIE SIĘ JUŻ DZIŚ!

BRAK KOMENTARZY