[MTG] Odsłonięto wszystkie karty Oath of the Gatewatch

0

Chciałoby się napisać „kości zostały rzucone”, w tym jedna wypadku trzeba to zmienić na „karty zostały odsłonięte”. Inaczej rzecz ujmując: znamy już wszystkie 184 karty wchodzące w skład Oath of the Gatewatch, najnowszego rozszerzenia do Magic: The Gathering.

Z tego miejsca można więc napisać, że w OGW dostanie nam się nie mniej, ni więcej jak dwóch nowych planeswalkerów: Chandra, Flamecaller oraz Nissa, Voice of Zendikar.

chandraflamecaller
nissavoiceofzendikar

Dojdzie w sumie 10 kart legendarnych, w skład których wchodzą zarówno stwory, jak i karty enchantment oraz landy. Najbardziej przez nas wyczekiwaną legendą jest nie kto inny, jak tytan Eldrazi Kozilek, the Great Distortion oraz land stworzony specjalnie na do gry tymi pożeraczami światów: Eye of Ugin.

kozilekthegreatdistortion
eyeofugin

Niezmiernie też cieszy cała gama landów, które otrzymamy do dyspozycji w OGW. Wśród nich prym wiodą zarówno mana-paying pandy jak i life-paying landy. Oj, będzie co tapować!

gravencairns
manaconfluence

Znając już wszystkie karty, tym bardziej czekamy na premierę Oath of the Gatewatch.

Pełną listę kart z OGW znajdziecie TUTAJ.

Jeśli jednak nie możecie usiedzieć w spokoju i przeczekać do premiery, jeden z naszych partnerów,MTG Spot, już prowadzi przedsprzedaż tych cacuszek.

BRAK KOMENTARZY