[MTG] Jakie są karty promo w Oath of the Gatewatch (i jak je zdobyć)

0

Tak jak w każdym bloku w MTG, tak i teraz czeka nas garść kart promo do zdobycia. Jakie „promki” przygotowano w Oath of the Gatewatch? Zobaczmy!

PREMIEROWA
Do zdobycia przy uczestnictwie w każdym evencie premierowym Oath of the Gatewatch między 22 a 24 stycznia, w tym także w odbywających się w tym terminie Friday Night Magic.

endbringa

BUY-A-BOX
Można ją otrzymać wraz z zakupem całego boxa OGW w sklepach. Niemniej jej ilość jest limitowana, więc jeśli chcecie ją zgarnąć, lepiej w dniu premiery od razu czmychnąć do najbliższego punktu z kartami!

goblin

Z INTRO PACKÓW
Dużo pisać nie trzeba – w każdym z pięciu dostępnych Intro Packów OGW czeka na nas osobna promka.

Karty promo OGW z Intro Packów

Z GAME DAY
I na końcu – last but not least – karty promo, które możemy zdobyć podczas wydarzenia Game Day Oath of the Gatewatch, w weekend 13 i 14 lutego.

Już za samo uczestnictwo w Game Day OGW otrzymamy kartę Immolating Glare z piękną, pełnowymiarową grafiką.

Jeśli zaś uda Wam się dostać do pierwszej ósemki graczy w Game Day, czeka na was specjalna wersja karty Jori En, Ruin Diver, również z pełnowymiarową grafiką. Przyznać trzeba, że prezentuje się niesamowicie!

immolatin glare
jori en

Dla zwycięzców Game Day OGW przygotowano nagrody w postaci maty do gry z motywem bohaterskich planeswalkerów – wybawicieli Zendikaru. Chyba warto się więc nieco postarać, co? ;)

mata

Więcej o tym, co nas czeka w Oath of the Gatewatch.

BRAK KOMENTARZY