[MTG] Oath of the Gatewatch Pro Tour – dzień drugi

0

Drugi, emocjonujący dzień Oath of the Gatewatch Pro Tour za nami, a wraz z nim wiele niespodzianek w stosunku do wyników z dnia poprzedniego. Część z graczy utrzymała swoje czołowe pozycje, część spadła niżej, zaś są i tacy, którzy nagle wybili się na górę rankingu. Podsumujmy!

ranking ogw

TOP 8
Wpierw kwestia kluczowa, czyli peleton ośmiu najlepszych graczy. Zaszło tu kilka roszad, na czołówkę wysunęli się bowiem tacy gracze jak Ivan Floch (Słowacja) czy Frank Lepore (USA).

W rankingu spadł niestety nasz rodak Bartłomiej Lewandowski, plasując się w ogólnym rozrachunku na 17 miejscu. Drugi z polaków – Grzegorz Kowalski – znalazł się na miejscu 24. Mając na uwadze poziom zawodów obu panom i tak należą się sowite gratulacje!

Szybko dostając się do czołówki notowań, Bartłomiej Lewandowski sprawił - zarówno nam (oraz sędziom) niezłą niespodziankę! Tak trzymać!
Szybko dostając się do czołówki notowań, Bartłomiej Lewandowski sprawił - zarówno nam (oraz sędziom) niezłą niespodziankę! Tak trzymać!

CZEMPION JEST TYLKO JEDEN
Mistrzem zawodów został zaś Jiachen Tao (USA), z drużyny Team East West Bowl, którzy już od początku rozgrywek niezłomnie podążał drogą na szczyt.

Swoją wygraną z pomocą talii blue-red Elrazi zagwarantował sobie udział w 2016 Magic: The Gathering World Championship, nagrodę w wysokości 40,000 $, oraz tytuł czempiona Pro Tour.

Gratulacje!

ptogw_winner

BRAK KOMENTARZY